Over ons

Welzijnschakel Kantel


Kansen krijgen
Anderen helpen

Niemand uitsluiten

Talenten versterken
Ecologisch denken

Liever leven 

Onze geschiedenis

2021

2020

2019

2018

Met het oog op het verkrijgen van erfpacht over de onze huidige locatie werden wij een vzw. In September kon de Kantelklas dan eindeijk van start. Net zoals onze digitale stek.

Corona zorgde voor een alternatieve manier van werken toch lieten wij onze deelnemers niet in de steek. We maakten soep en gingen op stap met de Kantelkar.

Naast de Kantelkantine bereiden we onze werking uit. Alles was klaar voor de start van de Kantelklas. Door de lockdown en een verhuis van locatie werd dit echter on hold geplaatst. 

Met een cursus samen koken onder begeleiding va 't velt gingen we we met onze eerste samenkokers aan de slag. In 2018 bloeide de werking van Kantel via de kantelkantine.

Onze medewerkers

Guy Rogissart 

Voorzitter

guy.rogissart@proximus.com

Carlos Seysens

Kantelkantine en studentwerving

cseyssens@yahoo.com

Bart Verhelle

Kantelkantine

bart.verhelle@live.be

Luc Florequin

Kantelklas en Financiën

florequin.luc@skynet.be

Piet Duvillers

Kantelklas

piet@kantelbrugge.be

Marlies Corvelyn

Digitale Stek

digitalestek@kantelbrugge.be

Wilfried Vergauwe

bestuurslid

wilfried.vergauwe@telenet.be

Marc Engelbeen

Bestuurslid

marc.engelbeen@skynet.be

Enkele medewerkers aan het woord

wie ben ik - wat betekent Kantel voor mij - hoe zie ik Kantel evolueren